بسته
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
خبرخوان

اخبار

۰۷  تیر  ۱۳۹۹
تولید کنندگان لوازم خانگی ملزم به عرضه محصولات خود در بازار شده اند
به گزارش خبرنگار تسنیم به نقل از سازمان حمایت از مصرف کنندگان در مسیر شفاف سازی بازار لوازم خانگی تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان لوازم خانگی میبایست محصولات خود را در بازار عرضه نمایند همچنین بازرسان مکلفند تا بازار را رصد کرده و چرخه تولید تا عرضه را کنترل نمایند طبق هماهنگی ها با تعزیرات و سازمان قضایی سریعا با متخلفین برخورد خواهد شد
۰۹  اردیبهشت  ۱۳۹۹
افزایش 5 تا 25 درصدی لوازم خانه و آشپزخانه
خبر ها حاکی از آن است که تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران محصولات خود را 5 تا 25 در صد گران کرده اند
۲۹  فروردین  ۱۳۹۹
کشف لوازم خانگی قاچاق در تهران به مبلغ 6 میلیارد ریال
سرهنگ نعمت اله علیپور در خصوص جزئیات کشف انواع لوازم خانگی قاچاق اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در محدوده جنوب تهران مقادیری کالای قاچاق در آن محل دپو کرده است، بررسی موضوع بر عهده تیمی از ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی پایتخت قرار گرفت.
۲۶  فروردین  ۱۳۹۹
کلیه پاساژها در هفته جاری نیز تعطیل می باشند
تسنیم به نقل از رئیس اتاق اصناف تهران نوشت: ما توقع نداریم مالیات اصناف آسیب دیده از کرونا بخشیده شود؛ اما اصناف زمان می‌خواهند.
۲۶  فروردین  ۱۳۹۹
صنعت لوازم خانگی متاثر از کرونا
رئیس اتحادیه صنف توزیع‌کنندگان لوازم خانگی: وقتی دولت در شرایط حساس کنونی و لزوم مقابله با شیوع کرونا به تولیدکنندگان اجازه فعالیت داده، اما توزیع‌کنندگان را از فعالیت باز می‌دارد، منجر به ناهمخوانی و ناهمگونی در نظام تولید و توزیع شده و در ادامه، به آشفتگی در بازار می‌شود
۲۶  فروردین  ۱۳۹۹
راه‌اندازی خط تولید ضدعفونی‌کننده در کارخانه لوازم خانگی
شرکت سام الکترونیک (تولیدکننده لوازم خانگی) خط تولید محلول ضدعفونی کننده را در کارخانه خود راه‌اندازی کرده است تا ضمن عمل به مسئولیت اجتماعی خود در راستای مقابله با بیماری کرونا، از تعدیل نیروی انسانی خود نیز جلوگیری کند.
۱۷  فروردین  ۱۳۹۹
چرا نباید از دوبرند سامسونگ و ال جی در ایران خرید کنیم؟
اردیبهشت سال گذشته زمانی که آمریکا از برجام خارج شد، کره‌جنوبی اولین کشوری بود که از ترس تحریم‌های آمریکا خرید نفت از ایران را قطع کرد.به گزارش کارگرآنلاین، اخیرا شرکت سامسونگ به دارندگان موبایل‌های سامسونگ در ایران پیام داده که دیگر برای موبایل‌های خود در ایران، آپدیت ارائه نمی‌دهد.
۱۷  فروردین  ۱۳۹۹
جایگزین لوازم خانگی کره ای چه شرکت های هستند ؟
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: با جایگزینی محصولات سامسونگ با برند ایرانی که قطعات آن از کشورها مختلف و با کیفیت مناسب تهیه می شود تولیدات با کیفیت های سابق خواهد بود و در ادامه حتی کیفیت آن‌ها بهبود خواهد یافت.
۱۶  فروردین  ۱۳۹۹
آیا قیمت لوازم خانگی در ایران افزایش می‌یابد؟
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه در ایران گفت: اگر امسال نوسانی در نرخ ارز به‌وجود نیاید، افزایش قیمتی در بازار نخواهیم داشت.
۱۶  فروردین  ۱۳۹۹
به گزارش تسنیم تورم کالاها در سال ۹۸ اعلام شد لوازم خانگی ۴۹ درصد گران شد
به گزارش تسنیم تورم کالاها در سال ۹۸ اعلام شد، درحالی مسکن با تورم ۲۳ درصد در سال قبل مواجه شده که مبلمان و لوازم خانگی تورم ۴۹ درصد را تجربه کرده‌اند.